اخبار اقتصادی

پیش بینی افزایش شدت کرونا در پاییز و زمستان ، احتمال عدم برگزاری لیگ فوتبال

معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه بر اساس پیش بینی سازمان بهداشت جهانی احتمالا اوضاع کرونا در پاییز و زمستان بدتر خواهد بود، گفت: پس اگر با معیارهای علمی، امروز لیگ فوتبال برگزار نمی شود، با این پیش بینی باید بگوییم که پاییز و زمستان هم برگزار نمی...

22 تیر 1399

آیین های رمضان در کوچه پس کوچه های تاریخ کرمان

رمضان که می شود به سراغ کوچه پس کوچه های شهر می رویم همان کوچه هایی که در زمان گذشته گذرگاه انسان های عاشقی بود که ما را به مهمانی خدا فرامی خواندند، کوچه پس کوچه های کرمان پر است از نواهایی که این عشق را در قلبمان زنده می کرد و ما را به سوی پروردگار می برد.

10 تیر 1399

خبرنگاران محکومیت 136 میلیارد ریالی متخلفان اقتصادی در قزوین

قزوین - خبرنگاران - متخلفان چهار پرونده اقتصادی در استان قزوین طی روزهای اخیر از سوی تعزیرات حکومتی مجموعا به پرداخت 136 میلیارد ریال جریمه در حق دولت محکوم شدند.

9 تیر 1399

توضیحات جدید وزیر کار درباره افزایش مزد

به گزارش تجارت نیوز، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد اقدامات دولت در زمینه توجه به معیشت کارگران گفت: در دولت های سابق حداقل سبد معیشت کارگری متوسط برآورد نمی شد. اما برای اولین بار در دولت تدبیر و امید بین کارگر و کارفرما تفاهمی...

31 خرداد 1399

وزیر ورزش: اجاره 2 ماه اماکن ورزشی بخشیده شد

وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به شیوه گسترش ویروس کرونا و پیامدهای ناشی از آن اجاره بهای اماکن ورزشی واگذار شده به بخش خصوصی در ماه های اسفند 98 و فروردین سال جاری بخشیده شد.

26 خرداد 1399

انگلیس با کمبود شدید امکانات بهداشتی و درمانی روبرو است

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، کادر درمانی و مراکز بهداشتی و بیمارستانی انگلیس با کمبود شدید تجهیزات حفاظتی و اقلام بهداشتی روبرو شده است.

24 خرداد 1399

ایران؛ نایب رییس اول گروه 24 صندوق بین المللی پول شد

ایران نایب رئیس اول گروه 24 صندوق بین المللی پول شد و معاون مالی بانک مرکزی در جلسه مجازی این گروه شرکت و سخنرانی کرد.

22 خرداد 1399

نشست اضطراری وزیران نفت G20 روز آدینه برگزار می گردد

وزیران نفت و انرژی کشورهای عضو گروه G20 روز آدینه نشست اضطراری برگزار می نمایند.

9 خرداد 1399

دو کودک آمریکایی از شرکت گوگل شکایت کردند

دو کودک اهل ایالت ایلینوی آمریکا از گوگل به دلیل جمع آوری اطلاعات بیومتریک میلیون ها دانش آموز شکایت نموده اند. این دو کودک که از آن ها به عنوان H.K و J.C نام برده می گردد، تصمیم گرفتند که یاری پدرشان رسما از گوگل شکایت نمایند.

8 خرداد 1399

خبرنگاران ورود 69 هزار تن گندم به کشور از راه تخلیه مستقیم کشتی به قطار

بندرعباس- خبرنگاران- مدیرکل بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت: درسال جهش فراوری و در راستای توسعه ریلی کشور، 69 هزار تن گندم از یک فروند کشتی در بندر شهید رجایی تخلیه و عمده بار آن به طور مستقیم در واگن قطار بارگیری شد که پس از ارزیابی های گمرکی از بندر خارج...

3 خرداد 1399

نهاوندیان: کرونا 15 درصد شاغلان و فراوری را متاثر کرد ، پیش بینی عادی شدن اقتصاد از انتها اردیبهشت

معاون مالی رئیس جمهور گفت: بر اساس برآورد ما بیماری کرونا 15 درصد جامعه شاغل و فراوری ناخالص ملی را تحت تأثیر قرار داده است.

1 خرداد 1399

توسعه سرویس های دیجیتال می توانند نقشی کلیدی در جهش فراوری ایجاد نمایند

رئیس کمیسیون محتوا و ارزش افزوده نظام صنفی رایانه ای گفت: فرصت کلیدی امروز کشور، نخبگان و برنامه نویسان هستند که می توانند با تقویت فراوری سرویس های دیجیتال نقش مهمی در توسعه کشور داشته باشند.

24 اردیبهشت 1399

روایت اسکوچیچ از دو زلزله شدید امروز در کرواسی

دو زلزله مهیب صبح امروز در شهر زاگرب، پایتخت کرواسی موجب ترس و وحشت عمومی در این کشور شد.

21 اردیبهشت 1399

فراوری چه کالاهایی بیشتر شده است؟ ، رشد 26 درصدی فراوری دارو

به گزارش تجارت نیوز، از ابتدای سال 98 تا خاتمه بهمن ماه تعداد 45 میلیارد و 100 میلیون عدد داروی انسانی در کشور فراوری شد که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال 97 رشد 26.4 درصدی را نشان می دهد.

21 اردیبهشت 1399

تفاوت پنل دوش و یونیورست حمام چیست؟

دوش های حمام که از استایل اسپا برخوردار هستند، یکی از المان های اساسی در بازسازی حمام های مستر هستند. گذشته از این، دوش های چند سر نمونه ای از دوش های لاکچری هستند که می توانند لذت یک حمام روزانه را به همراه داشته باشند. البته برای طراحی یک حمام لوکس راهکارهایی...

19 اردیبهشت 1399

شروع نشست مشخص دستمزد کارگران

خبرنگاران: دومین نشست دستمزد شورای عالی کار به منظور مشخص دستمزد سال 1399 کارگران شروع شد.

17 اردیبهشت 1399

برخورد قاطع پلیس با احتکارکنندگان، کشف بالغ بر 312 هزار ماسک و دستکش در گیلان

خبرنگاران/گیلان فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به برخورد قاطع پلیس با احتکار کنندگان اقلام بهداشتی، گفت: ماموران انتظامی گیلان از ابتدای اسفندماه 43888 عدد انواع ماسک، 268400 جفت انواع دستکش بهداشتی، 60 لیتر الکل و 10 هزار و 276 محلول ضد عفونی کننده که توسط...

2 اردیبهشت 1399

فراموشی شال و رنگ باختگی مفرش، اینجا دار قالی ناله می کند

خبرنگاران، گروه استان ها- ونوس بهنود: نزدیک به 61 صنعت دستی در اردبیل شناسایی شده که به عقیده پژوهشگران کمی کاوش بیشتر می تواند این رقم را افزایش دهد.

29 فروردین 1399

موافقت وزارت صمت با تمدید اتوماتیک کارت های بازرگانی تا 29 فروردین 1399

اتاق ایران طی نامه ای خطاب به قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی درخواست کرد با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و به منظور اجتناب از حضور غیرضروری فعالان اقتصادی در محل اتاق های سراسر کشور، اعتبار کارت های بازرگانی سراسر کشور که تاریخ...

22 فروردین 1399

ساعت کار ادارات استان مرکزی کاهش یافت

خبرنگاران/مرکزی ساعت کار ادارات استان مرکزی برای کاهش سرعت انتشار ویروس کرونا کاهش یافت.

21 فروردین 1399
تعداد: (45)